Davet

Sevgili Katılımcılar,

23-25 Haziran 2014 tarihleri arasında İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Evde Bakım Merkezi’nce düzenlenecek olan “3. Evde Bakım Hemşireliği Kursu” na sizleri davet etmekten büyük onur ve şeref duymaktayız.

Bilindiği gibi tıp ve teknolojideki gelişmelerin sonucunda beklenen yaşam süresi uzamaktadır. Evde bakım insanların daha etkin ve bağımsız bir şekilde yaşamlarını sürdürmeyi sağlayan büyük bir hizmettir. Evde bakım, tüm insanların temel bir hakkıdır.

Evde bakım hizmetlerinin geliştirilmesinde ekip çalışmasının yanı sıra birlikte bilgi ve deneyimlerimizi paylaşmak evde hasta bakımına katkı sağlayacaktır. Sizleri evde bakım hizmetleri ile ilgili düşüncelerinizi, fikirlerinizi ve deneyimlerinizi paylaşmak üzere İzmir’e davet etmek istiyoruz.

İlginize teşekkür ederek İzmir’in eşsiz kültürel mirasları, seçkin Akdeniz mutfağı ve güzel yaz etkinlikleriyle sizleri aramızda görmeyi umut ediyoruz.

 

Saygılarımla,

Prof. Dr. Zuhal BAHAR

Kurs Başkanı

  

 

 

 

 

Dukan Diyeti Karatay Diyeti Hamilelik Belirtileri Protez Saç baş ağrısı Göbek eritme göbek eritme hareketleri Maranki hocanın bulduğu alkali diyeti bir çok insan tarafından uygulanmakta ve çok ciddi olumlu sonuçlar alınmaktadır. York testi

Çağımızın en yaygın rahatsızlıklarından bel ağrısı tedavisi için en güncel bilgilere ulaşmak için bitkisel tedavi ansiklopedimize bakın.